Pjatë ëmbelsire Aurora, qelq, floriri, Dia.21 cm

Në stok
Kodi
797008
499 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Pjata e ëmbëlsirave "Aurora", e bërë nga qelqi me efekt floriri dhe me një diametër prej 21 cm, është një zgjedhje elegante për prezantimin e ëmbëlsirave në tavolinë. Specifikat: - Materiali: Qelqi - Efekti: Floriri - Diametri: 21 cm Dizajni dhe efekti i floririt e bëjnë këtë pjatë të përshtatshme për prezantimin e ëmbëlsirave të ndryshme, si kekse, pasticeri, apo fruta të shërbyera pas vakteve. Diametri i saj prej 21 cm e bën të përshtatshme për shërbesën e ëmbëlsirave individuale, duke krijuar një prezantim të bukur dhe të stilizuar në tavolinë. Efekti i floririt shton një prekje të veçantë dhe romantike, duke e bërë këtë pjatë një zgjedhje të shkëlqyer për ngjarje festive ose darka të veçanta.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: floriri
  • Materiali: qelq
  • Përmasat: Dia.21 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pjatë ëmbelsire Aurora, qelq, floriri, Dia.21 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved