Pragma 3R-18 dere transparente

Në stok
Kodi
44245
Special Price 1,590 Lekë Ishte 2,910 Lekë
Ju kurseni 45% ose 1,320 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nëse ju është dëmtuar kapaku i kutisë së automatëve, nuk është e nevojshme që të ndërroni të gjithë kutinë. Schneider ju ofron mundësinë që të merrni vetëm kapakun pa qenë nevoja të blini kutinë e plotë. Në strukturën e kapakut harmonizohen vecori të ndryshme si fleksibiliteti dhe fortësia (duke e bërë rezistentë nga përdorimi),Dizajni(janë estetikë dhe finë ).
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Numri i moduleve: 54
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pragma 3R-18 dere transparente
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved