Prize shuko universale ngjyre e bardhe 16A 250V

Në stok
Kodi
42675
270 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë e dëshiruar.Priza shuko mund të përdoret për të lidhur në rrjet pajisje të ndryshme të cilat janë me spinë të standartit gjerman dhe italian (me dy ose me tre kunja).Duke qenë në ngjyrë të bardhë krijonë mundësinë e kombinimit me cfarëdo lloj ambjenti.
Specifikime teknike
  • Modeli: Prize shuko universale
  • Thellësia: 4cm
  • Materiali: Plastik/baker
  • Tipi: Prizë
  • Tensioni: 250V
  • Gjerësia: 4.3cm
  • Gjatësia: 4.3cm
  • Numri i moduleve: 2
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prize shuko universale ngjyre e bardhe 16A 250V
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved