Prizë bivalente, 2P+T, 10/16A

Në stok
Kodi
43665
190 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtojini hijeshi, elegancë dhe cilësi instalimeve tuaja me produktet ABB. Gama e gjerë e produkteve ABB ju ofron këtë prizë bivalente me cilësi mjaft të lartë. Ajo mund të përdoret për të lidhur në rrjet pajisje të ndryshme 10-16A.Ngjyra e bardhë ju ofron komoditetin e kombinimit me çdo ngjyrë kapaku.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1
  • Modeli: Chiara
  • Materiali: Plastik/copper
  • Tipi: Prize bivalente 2P+T 10/16A
  • Tensioni: 250V
  • Gjerësia: 2
  • Gjatësia: 4.5
  • Marka: ABB
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prizë bivalente, 2P+T, 10/16A
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved