Qymyr, Napoleon, 5 kg, 1 pako

Në stok
Kodi
7807650
1,700 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Briketat Napoleon janë tepër të lehta për t'u ndezur dhe shkëlqejnë shpejt, në mënyrë që të mund të filloni t'i gatuani në skarë menjëherë. Falë përzierjes së drurit të panjës, thuprës dhe ahut, briketat digjen ngadalë dhe në mënyrë të barabartë, duke premtuar nxehtësi afatgjatë që mund të përdoret për të gatuar për orë të tëra. Paketimi 5 kg. 100% natyrale. Qëndrojnë të ndezura për afro 3 orë.
Specifikime teknike
  • Pesha: 5 kg
  • Materiali: 100% natyrale
  • Kohëzgjatja e djegies: 3 orë
  • Paketimi: 1 copë
  • Marka: Napoleon
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Qymyr, Napoleon, 5 kg, 1 pako
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved