Rrugicë tualeti, pambuk, krem/fildish, 50x80 cm

Në stok
Kodi
226752
1,090 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kjo rrugicë përveçse do t'ju ndryshoj pamjen e brendshme por gjithashtu do të kujdeset për ngrohtësinë dhe një prekje të këndshme për këmbët tuaja. Rrugica e tualetit është e prodhur me një pambuk të cilësisë së lartë i cili ju siguron një përdorim për një kohë të gjatë. Materiali i saj prej 100% pambuk e bën këtë rrugicë të jetë higjenike dhe mjaft e butë. Nënshtresa jo rrëshqitëse garanton rehati dhe siguri maksimale.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Krem/fildish
  • Materiali: Pambuk
  • Gjatësia: 80 cm
  • Gjerësia: 50 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrugicë tualeti, pambuk, krem/fildish, 50x80 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved