Sëpatë shumëfunksionale, çelik i farkëtuar

Në stok
Kodi
76612
750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sëpata me plastikë druri, me peshë 450 gr përdoret për të prerë dru, pemë etj. Kjo sëpatë është e projektuar për një shumëllojshmëri përdorimesh. Doreza plastike redukton vibrimet dhe është e rehatshme në dorën e specialistit. Sëpata është e përbërë nga material çeliku i trajtuar termikisht, me fortësi HRC 46-52 dhe rezistent ndaj ndryshkjes. Sipas standartit DIN 5131.
Specifikime teknike
  • Materiali: Celik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sëpatë shumëfunksionale, çelik i farkëtuar
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved