Set aksesorë tualeti, 4 copë, qeramikë, e bardhë/e zezë

Në stok
Kodi
226932
Special Price 759 Lekë Ishte 1,090 Lekë
Ju kurseni 30% ose 331 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Shtojini elegancë tualetit tuaj me setin e ri të aksesorëve. Me katër artikuj të ndryshëm, pjesë e këtij seti ju mund të krijoni kombinime të shkëlqyera për një ambjent të personalizuar. Seti i aksesorëve të tualetit është një zgjidhje efikase për një shumëllojshmëri tualetesh. Materiali plastik mundëson jetëgjatësi shumë të lartë në përdorim. Dizajni plot stil dhe eleganca në formë e bëjnë këtë produkt të përshtatshëm për tualete bashkëkohore duke iu dhënë më tepër hijeshi këtyre ambienteve.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 4 copë
  • Materiali: Qeramike
  • Ngjyra: E bardhë/e zezë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set aksesorë tualeti, 4 copë, qeramikë, e bardhë/e zezë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved