Set me 4 varëse me ngjitje, shumëfunksionale, plastik, shumëngjyrësh, 6 cm

Në stok
Kodi
227400
399 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Varësja do të dhurojë një pamje të këndshme në dekorin e tualetit tuaj. Kjo varëse është mjaft e lehtë për t'u montuar dhe përshtatet me lehtësi me të gjitha madhësite standarde të peshqirëve. Linjat e pastra gjeometrike e bëjne këtë mbajtëse zgjidhjen optimale për çdo tualet. Kombinimi i formës dhe materialit plotëson një shumëllojshmëri të stileve të brendshme
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Shumëngjyrësh
  • Gjerësia: 6 cm
  • Materiali: Plastik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Set me 4 varëse me ngjitje, shumëfunksionale, plastik, shumëngjyrësh, 6 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved