Shirit dekorativ roze Anya

Në stok
Kodi
42314
Special Price 250 Lekë Ishte 400 Lekë
Ju kurseni 38% ose 150 Lekë
Pako (20 Copë)
Shpërndaj:
Për gamën e produkteve Anya, Schneider ju ofron mundësinë që nëpërmjet shiritëve dekorativë ti jepni ngjyrat e duhura instalimeve.Ata janë plastik dhe në ngjyrë rozë.
Specifikime teknike
  • Modeli: Anya
  • Materiali: Plastik
  • Trashësia: 0.8cm
  • Tipi: Shirit dekorativ
  • Gjatësia: 6.5cm
  • Gjerësia: 0.8cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Shirit dekorativ roze Anya
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved