Tapa falso 1M ngjyre gri grafit EU Energy

Në stok
Kodi
42692
40 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ekonomi dhe cilësi.Duke përdorur produkte EU Energy ju keni luksin e të kursyerit duke pasur cilësinë e dëshiruar.Tapa falso ju bën të mundur që të mbyllni modulet boshe,është material plastikë rezistentë dhe ka një pamje fine. Duke qenë në ngjyrë gri krijonë mundësinë e kombinimit me disa ngjyra kapaku.
Specifikime teknike
  • Numri i moduleve: 1
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Tapë falso
  • Thellësia: 2.2cm
  • Gjatësia: 4.3cm
  • Gjerësia: 2.1cm
  • Marka: EU energy
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tapa falso 1M ngjyre gri grafit EU Energy
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved