Siport klip i argjendtë, 4-22, 2ST, BLISTER

Në stok
Kodi
330603
1,490 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Një dizajn elegant dhe i përzgjedhur me kujdes është elementi përmbyllës për tualetin. Raftet e xhamit krijojnë lehtësi në këto ambiente pasi ofrojnë një prekje të fundit plot stil dhe dezajn të këndshëm për hapësirat ku vendosen.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metal
  • Marka: JEWE
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Siport klip i argjendtë, 4-22, 2ST, BLISTER
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved