Sobë me dru, gizë, lartësi- 80 cm, gjerësi- 46 cm, thellësi- 36 cm

Në stok
Kodi
62797
25,900 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një kombinim i bukur i linjave të këndshme dhe konture delikate e bëjnë këtë sobë gize një sfond të përkryer artistik për një zjarr që ulërin. E ndërtuar prej materiali gize ofron bukuri dhe ngrohje maksimale. Dera dekorative prej xhami i jep zjarrit një pamje mjaft tërheqëse. Një ngarkesë e vetme prej druri ofron ngrohtësi deri në 6 orë.
Specifikime teknike
  • Lartësia: 80 cm
  • Gjerësia: 46 cm
  • Diametri i tubit: 120 mm
  • Materiali i kornizës : Gize
  • Pesha: 75 Kg
  • Sipërfaqja që mbulon: 100 - 110 m2
  • Thellësia: 36 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sobë me dru, gizë, lartësi- 80 cm, gjerësi- 46 cm, thellësi- 36 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2021 MEGATEK // All rights reserved