Stopues dere, plastik, transparente

Në stok
Kodi
110020
170 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Stopues dere, per mbrojtjen e dorezes. Materiali: plastike transparente. Ky produkt montahet ne dorezen e deres dhe ben te mundur qe kjo e fundit te mos perplaset direkt. Me nje material te bute por dhe rezistent vjen ne nje paketim prej 3 copesh.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Ngjyra: Transparente
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Stopues dere, plastik, transparente
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved