Tapa 1/2" mashkull, PPR

Në stok
Kodi
44042
20 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tapa 1/2 përdoret për terminimet e linjave dhe në pikat e kontrollit. Materiali prej PPR i rrit jetëgjatësinë dhe nuk ndikon në cilësinë e ujit. Përdoret në të gjitha sistemet hidraulike me tub PPR.
Specifikime teknike
  • Modeli: Me filet
  • Materiali: Plastik
  • Tipi: Aksesore hidraulike
  • Marka: Toro
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tapa 1/2" mashkull, PPR
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved