Tavolinë mbledhje, strukturë alumini (zezë), syprinë melamine, lisi, 210x110xH75 cm

Në stok
Kodi
212338
57,550 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Kjo tryezë mbledhjesh paraqet një sipërfaqe tërheqëse dhe me një qëndrueshmëri superiore. Zgjidhni këtë stil tavoline shumë funksioal për zyrën tuaj. I përshtatshëm për çdo arredim dhe I konfigurueshëm për t'u përshatur me nevojat dhe hapësirën tuaj.
Specifikime teknike
 • Përfshihet komodina: Jo
 • Lartësia: 75 cm
 • Thellësia: 110 cm
 • Numri i sirtarëve: 0
 • Materiali i sipërfaqes: Syprinë melamine
 • Ngjyra: Lisi
 • Nevojitet montim: Po
 • Numri i sergjenëve: 0
 • Gjerësia: 210 cm
 • Materiali i strukturës: Strukturë metalike (zezë)
 • Marka: Solenne
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tavolinë mbledhje, strukturë alumini (zezë), syprinë melamine, lisi, 210x110xH75 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved