TEL ME ÇENGEL 375 100 cope

Në stok
Kodi
43516
1,650 Lekë
Kuti (1 Kuti)
Shpërndaj:
Profile Knauf 0.6mm me mbrotje te larte ndaj korrozionit dhe qe purmbushin standartet evropinae ne ndertim. Per sisteme te thata solide dhe jetegjate.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Akesore per profile gipsi
  • Marka: KNAUF
Write Your Own Review
Po vlerësoni:TEL ME ÇENGEL 375 100 cope
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved