TELAJO 30X30

Në stok
Kodi
32920
Special Price 225 Lekë Ishte 255 Lekë
Ju kurseni 12% ose 30 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Telajo prej polipropileni siguron mbylljen perfekte dhe transpirim e pusetes ne pjeset anseore. E forte dhe e qendruesheme, kjo telajo e eshte zgjidhja me e sigurt sipas standarteve europiane bashkekohore
Specifikime teknike
  • Materiali: Polipropilen
Write Your Own Review
Po vlerësoni:TELAJO 30X30
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved