Tenxhere graniti induksion me kapak, alumin, gri, Dia.24x11 cm / 4.4 Lt

Në stok
Kodi
792663
Special Price 1,990 Lekë Ishte 2,990 Lekë
Ju kurseni 33% ose 1,000 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Tenxhere graniti me induksion dhe kapak qelqi të përfshirë. Material shumë i mirë dhe i lehtë i aluminit i veshur me shtresë kundra ngjitjes, siguron cilësi, jetëgjatësi dhe prakticitet të tenxheres. Falë dorezave nxehtësi duruese, ju mundet të gatuani lehtësisht në të gjitha llojet e pjanurave (me gaz, elektrike, qeramike dhe induksion). Rekomandohet përdorimi i aksesorëve të cilët nuk dëmtojnë materialin e veshjes Germanitium si psh: luge druri, silikoni etj.
Specifikime teknike
  • Përmasat: Dia.24x11 cm
  • Ngjyra: Gri
  • Materiali: Alumini
  • Marka: Hascevher
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tenxhere graniti induksion me kapak, alumin, gri, Dia.24x11 cm / 4.4 Lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved