Transportues vazo lulesh, Gh0942, metal, e zezë/mat, Ø23 cm, 60 kg

Në stok
Kodi
234385
1,790 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Transportuesi i vazove të luleve është një zgjedhje elegante dhe funksionale për transportimin e vazove në mënyrë të sigurt dhe të përshtatshme. Me një kapacitet prej 60 kg, ky transportues është i aftë për të mbajtur vazo të vogla. Përveçse për funksionin praktik të transportimit, ky produkt mund të përdoret edhe si një pjesë e dekorit për të prezantuar lulet dhe dekorimet me një pamje tërheqëse dhe moderne.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metal
  • Diametri: 23 cm
  • Ngjyra: E zezë Mat
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Transportues vazo lulesh, Gh0942, metal, e zezë/mat, Ø23 cm, 60 kg
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved