Tub i galvanizuar 5" X 4.50mm. ngjyre blu 12.240Kg/m

Në stok
Kodi
10573
Special Price 11,900 Lekë Ishte 21,500 Lekë
Ju kurseni 45% ose 9,600 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tub Zingato 5"x4.5mm. Përdoret për trasportin e ujit të pijshem, e ujrave industriale, për transport karburanti etj. E prodhuar me standarte të larta, Zinkimi e bën atë më të qëndrueshëm ndaj agjenteve atmosferik dhe korrozionit. Projektuar për t'i bërë ballë presionit deri në 25 Bar.
Specifikime teknike
  • Masa: 5"
  • Materiali: Celik I galvanizuar
  • Trashësia: 4.5mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub i galvanizuar 5" X 4.50mm. ngjyre blu 12.240Kg/m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved