Varese për dritare Svizzera, Ngjyra: Kafe, Materiali: Plastik

Në stok
Kodi
771913
230 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Varese L per dritare me material plastik dhe instalohen thjeshte.Jane rezistente dhe kane jetegjatesi ne sherbim.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
  • Përdorimi: I brendshem
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Varese për dritare Svizzera, Ngjyra: Kafe, Materiali: Plastik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved