Varëse rrobash kremastar, 5 copë, MEGATEK, metalike

Në stok
Kodi
212447
395 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Organizoni dollapin tuaj me stil me varësen e rrobave. Varni kostumet tuaja, xhaketat, pantallonat, bluzat dhe më shumë me këto varëse rrobash. Nje zgjidhje praktike per organizimin e hapesires se garderobes apo dollapit tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalike
  • Paketimi: 5
  • Ngjyra: Argjendi
  • Marka: MEGATEK
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Varëse rrobash kremastar, 5 copë, MEGATEK, metalike
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved