Varëse rrobash, mdf, kafe, 49.5x8.5xH14 cm

Në stok
Kodi
212626
1,750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Varëse me stil bashkëkohor është e përkryer për të shtuar një stil të veçantë në hyrjen e ambientit tuaj. Me një dizenjo unike, kjo varëse është një mënyrë e thjeshtë dhe elegante për varjen e rrobave, çantave, shallëve dhe gjërave të lehta në peshë.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 49.5 cm
  • Trashësia: 8.5 cm
  • Materiali: MDF
  • Lartësia: 14 cm
  • Ngjyra: Kafe
  • Marka: Atmosphera
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Varëse rrobash, mdf, kafe, 49.5x8.5xH14 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved