Varëse rrobash, mdf/metal, gri, 60x8.5xH20 cm

Në stok
Kodi
212625
1,790 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Po ju mbaron hapësira për të varur rrobat tuaja? Atëherë me siguri do t'ju duhet varësja prej druri me 5 grepa metalik. Këtë varëse mund ta kombinoni në mënyrë ideale me pjesën e derës suaj. E lehtë për tu vendosur dhe do të duket këndshëm me dekorin e shtëpisë tuaj.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 60 cm
  • Trashësia: 8.5 cm
  • Materiali: MDF/metal
  • Lartësia: 20 cm
  • Ngjyra: Gri
  • Marka: Atmosphera
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Varëse rrobash, mdf/metal, gri, 60x8.5xH20 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved