Varg dekorativë, 480 drita LED , EMOS, 48 m, 9 W, 6500K, IP44, 230 V

Në stok
Kodi
802307
4,990 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ndriçuesit dekorativë i japin atmosferë festive ambienteve tuaja plot ngjyrë dhe tonalitet. Ato instalohen lehtësisht në ambient dhe po ashtu mund të kapen apo fiksohen pa ndonje vështirësi siç janë kapëset plastike të kabllit apo biadezivet. Ushqimi i këtyre ndriçuesve është po aq i thjeshtë saqë mjafton ta vendosim thjesht në rrjet.
Specifikime teknike
  • Shkalla e mbrojtjes: IP44
  • Tensioni: 230V
  • Lloji i ndriçimit: 6500K
  • Lloji i llambave: LED
  • Tipi: Varg dekorativë
  • Gjatësia: 48
  • Numri i llambave: 480
  • Fuqia: 9 W
  • Marka: EMOS
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Varg dekorativë, 480 drita LED , EMOS, 48 m, 9 W, 6500K, IP44, 230 V
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved