Varg ndriçimi LED, 20m, 10 cm hapsire ndermjet LED, +1.5 m cabull, 230V, IP44, 200L, 3000K, Kabull jeshil 0.5mm2, gome

Në stok
Kodi
803201
5,490 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vargjet dekoruese jane ato te cilat I japin nje gjitheperfshirje ne ngjyre ambjentit tone. Vargjet ne forme kristali jane ato qe e bejne akoma me te bukur ambjentin tone duke qene se ato I japin nje shperthim ngjyrave dhe po ashtu nje thyerje tonalitetit te saj. Ato vijne ne forma te ndryshme duke na sjelle nje gjalleri ne ambjentet tona.
Specifikime teknike
  • Tensioni në dalje: 230V
  • Tensioni në hyrje: 230V
  • Shkalla e mbrojtjes: IP44
  • Ngjyra: E BARDHE E NGROHTE
  • Lloji i ndriçimit: LED
  • Gjatësia e kabllit: 20m
  • Numri i llambave: 200
  • Fuqia: 6W
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Varg ndriçimi LED, 20m, 10 cm hapsire ndermjet LED, +1.5 m cabull, 230V, IP44, 200L, 3000K, Kabull jeshil 0.5mm2, gome
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved