Vazo lulesh, ALPHA, qeramike, terrakote, Ø30 xH34 cm

Në stok
Kodi
232385
2,275 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja e lules ALPHA me formën e saj rrethore me gdhendje. Linjat impresive e bëjnë këtë vazo një dhuratë të mrekullueshme për të apasionuarit pas kopshtit. Vazoja e lules ALPHA do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Detajet dhe stili i kësaj vazoje dhuron një vështrim të paarritshëm në projektin tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qeramike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Ngjyra: Terrakote
  • Lartësia: 34 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Diametri: 30 cm
  • Marka: Terraneo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, ALPHA, qeramike, terrakote, Ø30 xH34 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved