Vazo lulesh, FOLLO, qeramike, terrakote, 27x27xH27 cm

Out of stock
Kodi
231225
3,550 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja e lules FOLLO me formën e saj rrethore me gdhendje. Linjat impresive e bëjnë këtë vazo një dhuratë të mrekullueshme për të apasionuarit pas kopshtit. Vazoja e lules FOLLO do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Detajet dhe stili i kësaj vazoje dhuron një vështrim të paarritshëm në projektin tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Qeramike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Ngjyra: Terrakote
  • Lartësia: 27 cm
  • Thellësia: 27 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Gjerësia: 27 cm
  • Marka: Terraneo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, FOLLO, qeramike, terrakote, 27x27xH27 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved