Vazo lulesh katrore, ONZO, qeramike, terrakota, 37x37xH67 cm

Në stok
Kodi
231226
14,750 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja e lules ONZO me formën e saj rrethore me gdhendje. Linjat impresive e bëjnë këtë vazo një dhuratë të mrekullueshme për të apasionuarit pas kopshtit. Vazoja e lules ONZO do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Detajet dhe stili i kësaj vazoje dhuron një vështrim të paarritshëm në projektin tuaj.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 37 cm
  • Ngjyra: Terrakota
  • Materiali: Qeramike
  • Thellësia: 37 cm
  • Lartësia: 67 cm
  • Marka: Terraneo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh katrore, ONZO, qeramike, terrakota, 37x37xH67 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved