Vazo lulesh, NICHAKI, qeramike, terrakota, 5x13xH8 cm

Në stok
Kodi
231277
565 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtesja e vazove qeramike (ose ndryshe kembet e vazove), pervec se kane si funksion mbajtjen e vazove ato I japin dhe nje dekor, zbukurim si vazove ashtu dhe ambjentit perreth jush.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Terrakota
  • Gjerësia: 5 cm
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 8 cm
  • Thellësia: 13 cm
  • Marka: Terraneo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, NICHAKI, qeramike, terrakota, 5x13xH8 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved