Vazo lulesh, qeramike, terrakota, 4.5x8xH4.5 cm

Në stok
Kodi
231275
225 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Mbajtesja e vazove qeramike (ose ndryshe kembet e vazove), pervec se kane si funksion mbajtjen e vazove ato I japin dhe nje dekor, zbukurim si vazove ashtu dhe ambjentit perreth jush.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Terrakota
  • Gjerësia: 4.5 cm
  • Materiali: Qeramike
  • Lartësia: 4.5 cm
  • Thellësia: 8 cm
  • Marka: Terraneo
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, qeramike, terrakota, 4.5x8xH4.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved