Vazo lulesh, rrethore, GEA, pp, kremi, Ø14 xH13 cm, 1,6 lt

Në stok
Kodi
232311
275 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazot e luleve janë si rroba për bimët tuaja. Zgjidhni diçka të këndshme dhe të modës dhe shkoni me madhësinë e duhur dhe ngjyrën e duhur. Përmirëso lulëzimin e mbjelljeve me këtë vazo me dizenjo klasike. Çmim i arsyeshëm me një stil dekorativ kjo vazo sjell gjallëri në ambientet tuaja.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kremi
  • Materiali: PP
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Lartësia: 13 cm
  • Kapaciteti: 1,6 lt
  • Diametri: 14 cm
  • Marka: Drina
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, rrethore, GEA, pp, kremi, Ø14 xH13 cm, 1,6 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved