Vazo lulesh rrethore, HOME DESIGN, plastike, terrakotë, Ø17.5 xH14 cm

Në stok
Kodi
32718
115 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Shtoni bukuri në ballkone, rrugica, mure, gardhe dhe dritare me këtë vazo lulesh të qëndrueshme dhe të lehtë. Përmirëso lulëzimin e mbjelljeve me këtë vazo me dizenjo klasike. Çmim i arsyeshëm me një stil dekorativ kjo vazo sjell gjallëri në ambjentet tua
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: n/a
  • Lartësia: 14 cm
  • Materiali: Plastike
  • Ngjyra: Terrakotë
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Diametri: 17.5 cm
  • Marka: GARDENDESIGN
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore, HOME DESIGN, plastike, terrakotë, Ø17.5 xH14 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved