Vazo lulesh, rrethore, HOUSTN INIEZ, plastike, jeshile, Ø40 xH63 cm

Në stok
Kodi
232425
3,950 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazot për lule të realizuara në material plastik, peshë të lehtë, rezistente ndaj rrezeve të diellit dhe agjentëve atmosferikë. Gjithashtu e prodhuar me materiale jo-toksike dhe të riciklueshme. Është një zgjedhje e zgjuar për dekorimin e shtëpisë, zyrave dhe kopshtin tuaj.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 63 cm
  • Kapaciteti: n/a
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Jeshile
  • Diametri: 40 cm
  • Marka: Telcom
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, rrethore, HOUSTN INIEZ, plastike, jeshile, Ø40 xH63 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved