Vazo lulesh rrethore me varje, RATOLLA ROUND W, plastike, gri errët, Ø21.7xH14.2 cm, 3.4 lt

Në stok
Kodi
231688
465 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sipërfaqja e vazove RATOLLA, imitim i ratanit te thurur. - vazo lulesh dekorative - me një finiture elegante i frymëzuar nga thurje natyrale - i përshtatshëm për ambiente të mbyllura dhe te jashtëm - Dizajn ekskluziv me pjate vazoje të integruar
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Gri errët
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Lartësia: 14.2 cm
  • Kapaciteti: 3.4 lt
  • Diametri: 21.7 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh rrethore me varje, RATOLLA ROUND W, plastike, gri errët, Ø21.7xH14.2 cm, 3.4 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved