Vazo lulesh, rrethore, TUBUS, plastike, gri betoni, Ø20 xH18.7 cm, 3.5 lt

Në stok
Kodi
232289
425 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Thjeshtësia dhe minimalizmi i linjës së Tubus nënkupton mundësi të pakufizuar në krijimet unike të brendshme. Kjo linjë bën një dekorim ideal në hapësirat e banimit urban dhe hapësirat publike. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston të nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk përmban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastike
  • Lartësia: 18.7 cm
  • Kapaciteti: 3.5 lt
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Ngjyra: Gri betoni
  • Diametri: 20 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, rrethore, TUBUS, plastike, gri betoni, Ø20 xH18.7 cm, 3.5 lt
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved