Vazo plastike, 12 copë, plastike

Në stok
Kodi
231821
250 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazot e luleve janë dedikuar në stilin e jetës me qëllim që të mbajmë kontakte të traditës me shijen e sotme. Zgjedhja e kësaj vazoje shton hijeshi në formën dhe autencitet ekstrem në të gjitha mjediset tuaja.
Specifikime teknike
  • Materiali: plastik
  • Gjatësia: 7.5 cm
  • Marka: Pro garden
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo plastike, 12 copë, plastike
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved