Zbutes rrobash i koncentruar, Lenor, Portofino, 40 larje, 840 ml, 1 cope

Në stok
Kodi
7810404
450 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Zbutesi i rrobave i koncentruar Lenor me aromën e Portofino është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të sjellë një aromë të freskët dhe të qëndrueshme në rrobat tuaja. Ky produkt vjen në një kapacitet prej 840 ml, e cila përbën sasinë e përshtatshme për 40 larje.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 840 ml
  • Paketimi: 1 copë
  • Marka: Lenor
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zbutes rrobash i koncentruar, Lenor, Portofino, 40 larje, 840 ml, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved