Gira XQ MAX, 2x1 kg, blu

Kodi: 51994

Forconi dhe formoni muskujt e krahëve tuaja duke i mbajtur ata të shëndetshëm dhe tërheqës. Kjo arrihet si rezultat i peshës që ju stërviteni. Me këtë girë dore me peshë fikse 1 kg ju mund të filloni të stërviteni për të formuar muskuj të përkryer.

  • Pesha : 2 x1 kg
  • Paketimi : 2 Copë
  • Materiali i veshjes : Plastik
PayPal VISA VISA Electron MasterCard Maestro MasterCard SecureCode Verified by VISA GeoTrust