Bllokues mekanik CDC17 CDJL17-1

Në stok
Kodi
42874
Special Price 400 Lekë Ishte 540 Lekë
Ju kurseni 26% ose 140 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bllokues mekanik CDC17 CDJL17-.Bllokuesi mekanik është një aksesor I domosdoshëm sigurie në sistemet elektrike industriale.Harmonizon kontaktorët dhe shmang përplasjet fazore(ose të burimeve të ndryshme të fuqisë)
Specifikime teknike
  • Modeli: CDJL 17-1
  • Gjatësia: 6.3
  • Gjerësia: 2.1
  • Tipi: Bllokues
  • Thellësia: 6.6
  • Numri i moduleve: 2NC
  • Marka: Deliksi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bllokues mekanik CDC17 CDJL17-1
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved