Bllokues mekanik CDC17 CDJL17-2

Në stok
Kodi
42875
Special Price 300 Lekë Ishte 430 Lekë
Ju kurseni 30% ose 130 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bllokues mekanik CDC17 CDJL17-.Bllokuesi mekanik është një aksesor I domosdoshëm sigurie në sistemet elektrike industriale.Harmonizon kontaktorët dhe shmang përplasjet fazore(ose të burimeve të ndryshme të fuqisë)
Specifikime teknike
  • Modeli: CDJL 17-2
  • Gjatësia: 5.3
  • Gjerësia: 5.5
  • Tipi: Bllokues
  • Thellësia: 1.4
  • Numri i moduleve: Delix
  • Marka: Deliksi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bllokues mekanik CDC17 CDJL17-2
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved