Bllokues mekanik për kontaktor

Në stok
Kodi
42402
Special Price 800 Lekë Ishte 965 Lekë
Ju kurseni 17% ose 165 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bllokuesi mekanik është një aksesor i domosdoshëm sigurie në sistemet elektrike industriale. Harmonizon kontaktorët dhe shmang përplasjet fazore (ose të burimeve të ndryshme të fuqisë).
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 7 cm
  • Gjerësia: 4.5cm
  • Tipi: Bllokues mekanik
  • Trashësia: 1.5cm
  • Marka: Schneider
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bllokues mekanik për kontaktor
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved