Bobina per CDC17-185 400V

Në stok
Kodi
42956
Special Price 640 Lekë Ishte 800 Lekë
Ju kurseni 20% ose 160 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bobina 400 V ,kryesisht kane perdorim industrial por dhe civil. Bobinat jane nje aksesor I rendesishem I kontaktoreve,ato jane kompozuar te fuksionojne sipas burimeve te ndryshme te tensionit ne varesi te kerkesave te konsumatorit.Jane lehtesisht te nderrueshme.
Specifikime teknike
  • Modeli: CDC17-185
  • Materiali: Plastike termike(baker)
  • Tipi: Bobine kontaktori
  • Frekuenca: 50Hz
  • Tensioni i bobinës: 400V
  • Marka: Deliksi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bobina per CDC17-185 400V
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved