Bojra druri, Deli

Në stok
Kodi
789538
120 Lekë
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Këta lapsa grafiti me ngjyra janë 75 % të prodhuar me materiale të ricikluara. Ata nuk janë të bërë nga druri por nga materiale sintetike, që do të thotë se nuk lëshojnë cifla në rast se thyhen, si dhe janë rezistent ndaj përtypjes.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Miks
  • Paketimi: 12 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bojra druri, Deli
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved