Çantë shpine për fëmijë, Base Toys, poliestër dhe sfungjer, 32x22x8.5 cm, mikse, 1 copë

Në stok
Kodi
788369
Special Price 499 Lekë Ishte 640 Lekë
Ju kurseni 22% ose 141 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Çantë shpine për fëmijë, prej materiali poliestre, në ngjyra dhe dizajne të ndryshme. Çanta është e pajisur me një xhep të madh me zinxhir dhe një xhep të jashtëm të vogël, ka një dorezë mbajtëse dhe rripa me gjatësi të rregullueshme, me mbushje sfungjeri të butë, që e bëjnë të lehtë për t'u mbajtur nga fëmijët. Përdoret për vendosjen e fletoreve, librave dhe aksesorëve të shkollës, si dhe vendosjen e lodrave, ushqimit dhe pijeve të ndryshme. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijë të moshës mbi 4 vjeç.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Ngjyra: Mikse
  • Materiali: Poliestër dhe sfungjer
  • Përmasat: 32x22x8.5 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çantë shpine për fëmijë, Base Toys, poliestër dhe sfungjer, 32x22x8.5 cm, mikse, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved