Çarçafë dysheku dopjo, Jolie, pambuk, pastel, 160x190 cm

Në stok
Kodi
212650
1,590 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Jepini stil dhe komoditet dhomës tuaj të gjumit me çarçafin e dyshekut nga JOLIE , në material pambuk dhe me llastik që të puthitet mirë me dyshekun. Vjen në ngjyrë pastel e cila do të kombinohet lehtë me ambjentin e dhomës tuaj. Ky çarçafë do të qëndrojë i butë dhe mahnitës për netë të panumërta të qeta dhe çlodhëse.
Specifikime teknike
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: Pastel
  • Lahet në lavatriçe: Po
  • Gjerësia: 160 cm
  • Gjatësia: 190 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çarçafë dysheku dopjo, Jolie, pambuk, pastel, 160x190 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved