Çarçafë i drejë tek, Jolie, pambuk, pana, 165x240 cm

Në stok
Kodi
212699
1,590 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky çarçafë nga JOLIE do të jetë perfekt për krevatin sepse ka një material pambuku dhe është tepër i butë në prekje për lëkurën tuaj që të bëni një gjumë të qetë. Vjen në ngjyrë pana që përpos rehatisë të kombinohet lehtë me ambientin. Është higjenik, antibakterial dhe antialergjik. Jepini stil dhomës tuaj me trendet më të fundit me çarçafët e kësaj linje.
Specifikime teknike
  • Materiali: Pambuk
  • Ngjyra: Pana
  • Lahet në lavatriçe: Po
  • Gjerësia: 165 cm
  • Gjatësia: 240 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Çarçafë i drejë tek, Jolie, pambuk, pana, 165x240 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved