Deli bojra druri

Në stok
Kodi
789535
1,800 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bojra për ngjyrosje, përbëhet nga materiali i drurit në 72 ngjyra të ndryshme. Të përshtatshme për tu perdorur për ngjyrosje në fleta prej kartoni, letre, etj. Bojrat i mësojnë fëmijëve të njohin ngjyrat dhe zhvillon kreativitetin e tyre.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Miks
  • Materiali: Druri
  • Përmasat: 18x12 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Deli bojra druri
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved