Detergjent likuid, Omino Bianco, Ninfea Rosa, 2 lt, 1 cope

Në stok
Kodi
7810357
799 Lekë
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Detergjent i lëngshëm për lavatriçe Omino Bianco, Pink Ninfea, 2 lt, 50 larje. Formulë e koncentruar dhe e përmirësuar, arome deri në 72 orë, efektive edhe në temperatura të ulëta.
Specifikime teknike
  • Kapaciteti: 2 lt
  • Paketimi: 1 copë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Detergjent likuid, Omino Bianco, Ninfea Rosa, 2 lt, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved